Лісівники Рівненщини на суботнику садили дерева

Апрель 11 15:48 2011

Працівники лісгоспів Рівненщини активно проводять суботники в рамках щорічної акції «Майбутнє лісу в твоїх руках», ініційованої Державним агентством лісових ресурсів України. А минулої суботи на разом з лісівникам Дубенського лісгоспу молоденькі сосонки садив народний депутат України Микола Шершун.
Він не один десяток літ пропрацював у лісовій галузі, відтак переконаний, що активна участь громадськості у посадці лісу, залучення до цієї справи школярів і молоді – це надзвичайно важлива і корисна справа, адже робиться це для майбутніх поколінь. Тому вже традиційно, кілька років поспіль Микола Шершун разом з членами Рівненської обласної організації Народної Партії беруть участь у весняні посадці лісу.
До речі, ДП «Дубенське лісове господарство» одне з перших на Рівненщині вже повністю завершило весняну посадку лісу. За словами директора цього підприємства Олега Юркевича, цьогоріч на території лісгоспу посади 120 гектарів лісових культур.
На сьогодні лісівниками Рівненщини вже виконано понад 80 відсотків запланованих на весну лісокультурних робіт. Посаджено майже три тисячі гектарів лісу (план на весну 2011 року – 3240 га). Повністю виконано плани з посадки лісових культур у Сарненському, Дубенському, Дубровицькому, Млинівському лісгоспах.
Про це повідомили з прес-служби Рівненського обласного управління лісового та мисливського господарства.

write a comment

0 Comments

No Comments Yet!

You can be the one to start a conversation.

Add a Comment

Your data will be safe! Your e-mail address will not be published. Also other data will not be shared with third person.
All fields are required.