Торговців наркотиками затримали на Рівненщині убозівці

Апрель 08 09:57 2011

У затриманих вилучили майже 0,5 кг амфетаміну

До п’ятнадцяти років ув’язнення загрожує трьом рівнянам — членам організованої злочинної групи, які налагодили бізнес у сфері постачання та збуту синтетичних наркотиків. Про це повідомили з відділу зв’язків із громадськістю УМВСУ в Рівненській області.
Кримінальну справу одразу за трьома статтями 306, 307, 309 Кримінального кодексу України, що стосуються використання коштів, здобутих від незаконного обігу наркотичних засобів, їх придбання, зберігання, перевезення і збут, наразі скеровано до суду.
— До складу організованої злочинної групи (ОЗГ), яка на Рівненщині займалася незаконним розповсюдженням важких наркотиків, а також легалізацією коштів, здобутих від наркобізнесу, входило троє осіб. Усі вони нині знаходяться у слідчому ізоляторі. Організатор цієї ОЗГ — 36-річний мешканець Рівного та двоє його 25-річних виконавців, теж рівнян, — повідомив на прес-конференції перший заступник начальника УМВС України в Рівненській області – начальник управління по боротьбі з організованою злочинністю Андрій Кулинич. — Перевозили наркотичні речовини, а саме амфетамін, із Польщі через державний кордон Волинської області. Цю групу ми відпрацьовували та відслідковували. Вину свою вони визнали повністю. А з незаконного обігу вилучено 425 грамів амфетаміну (середня, так би мовити роздрібна, ціна за один грам якого становить 100 гривень) та 241 грам канабісу. Як для Рівненщини – це надто велика партія. Також накладено арешт на майно учасників вказаної ОЗГ на загальну суму майже 234 тисячі гривень, а кримінальну справу скеровано до суду.
Виручені кошти за реалізацію наркотичних засобів члени організованої злочинної групи вкладали у нерухомість, автомобілі та інші цінні речі. Втім, гарне і вишукане життя тепер замінить сіра одноманітність.
Світлана КАРАЧУН

write a comment

0 Comments

No Comments Yet!

You can be the one to start a conversation.

Add a Comment

Your data will be safe! Your e-mail address will not be published. Also other data will not be shared with third person.
All fields are required.