Сміттєпереробний завод на Рівненщині запрацює у 2012 році

Апрель 07 17:00 2011

Термін експлуатації рівненського сміттєзвалища закінчується в 2013 році

Щоб погодити технологічні питання будівництва сміттєпереробного заводу, до Рівного 7 квітня завітали представники українських і німецьких компаній, які втілюватимуть цей проект. Вони зустрілися з журналістами після перемовин із організаціями, які мають надати свої погодження на будівництво і функціонування підприємства.
Німецька корпорація «FFK» забезпечуватиме технологічну складову майбутнього заводу. Пальне, отримане в результаті переробки сміття, купуватиме для використання в виробничому процесі цементний завод, що знаходиться в Здолбунові та належить німецькій компанії «Dyckerhoff AG». Завдяки цьому вартість переробки сміття не повинна позначитись на тарифах на його вивезення для населення.
Ініціатори проекту запевняють, що майбутнє підприємство буде абсолютно безпечним для довкілля. Будуватиме сміттєпереробний завод українська компанія «Укрекоіндустрія» у партнерстві з названими фірмами, а також із компанією «Санком», підрозділ якої «Санком-Рівне» займається вивозом сміття в обласному центрі.
Обійдеться будова приблизно в 20 мільйонів євро, її планують завершити наступного року.
А вже у травні на земельній ділянці, виділеній на території Шпанівської селищної ради (Рівненський район), почнуть підготовчі роботи. Саме ж будівництво планують розпочати в липні.
Наталія НИРКОВА

Детальніше про будівництво першого в області сміттєпереробного заводу читайте в наступному номері тижневика «Сім днів», 14 квітня

write a comment

10 комментариев

 1. Апрель 07, 17:06 #1 admin

  німців багато було?

  Reply to this comment
 2. Апрель 10, 02:36 #2 Сашко

  Тут велика зацікавленість мера міста, а кому будуть капати грошики, як ви думаєте? фірма Санком-Рівне , де є інтереси дружини Є.Хомка! Рівняни повернуть не тільки 20 мільйонів євро затрачених на будівництво, а і прибуточки в декілька раз. Коли запропонували вчені Українскі свої технології по переробці сміття, то мер міста проїгнорував там він не побачив своєї зацікавленості, а вартість подібного преробного заводу коштувавлв б набагато дешевше, приблизно до 5 мільйонів евро! ПАНЕ МЕР, ДОПОМОЖІТЬ КРАЩЕ БІДНИМ ПЕНСЫОНЕРАМ І БЕЗРОБІТНИМ !

  Reply to this comment
 3. Апрель 10, 02:43 #3 Діма

  Ви, пане мер захищаєте інетереси не громадян міста, а подібних собі!

  Reply to this comment
 4. Апрель 10, 02:50 #4 Діма

  приватна фірма «Санком-Рівне», яка хотіла привласнити комунальне автотранспортне підприємство 1728 де, дружина Хомка, має причепність до власності фірма «Санком-Рівне»!
  Втопу вас треба!

  Reply to this comment
 5. Апрель 11, 15:27 #5 Толік

  Яка жінка? Що ти мелиш? Це любовниця Хомка, в нього їх було 3, також позашлюбний син в них є. Всі фірми зареєстровані на любовниць мера!

  Reply to this comment
 6. Апрель 14, 12:00 #6 Всезнайка

  Ага, я теж чув про коханку мера))) вона з юридичного відділу.

  Reply to this comment
 7. Апрель 14, 18:09 #7 Настя

  Люди, ви не володієте інформацією! фірма «САНКОМ» власність коханки Осуховського.

  Reply to this comment
 8. Апрель 14, 18:15 #8 admin

  звідки такі дані?:)))

  Reply to this comment
 9. Апрель 14, 22:01 #9 Настя

  Звідки? Треба мати гарні вуха, щоб володіти інформацією!

  Reply to this comment
 10. Август 13, 10:47 #10 Микола

  Як відрізнити — профанацію, від реалій?
  Ну відсортували вторину сировину, а решта на спалення на цементному заводі?
  А що цементний завод придатний до спалювання решти ТПВ, мається на увазі — в змозі фільтри цементного заводу утримати діоксини відспалення ТПВ?
  А їх при цьому буде стільки, скількти від бдівництва сміттєспалювального заводу!
  Тому екологічна громадкісь, — з початку упевнетись в тому, що цей проект пройшов всі належні єкспертизи і сертифікований до стандартів України. Де які стандарти України, жорсткіші в цьому плані ніж Европейські директиви.
  Не впевнений що в Україну прийшли новітні технології, бо нікому розвинута Україна не потрібна! А от холоймес, як для «третіх країн» сюди скинуть.
  До тогож, ще нікому в світі не вдалося спростувати закон Вільяма Рамзай «Горение»,а тому і добитися 100% спалювання природного газу до сих пір ще нікому не вдалося.
  А що говорити про спалювання ТПВ?
  Даже його рештків.
  Ой спостерігайте люди — уважніше!
  А відчізняний проект з біодинамічною технологією, потужністю 150 тис. тон на рік, впевнено коштує під ключ — 235 млн. гривень. При цьому все технологічне обладнення країнського виробництва, і окупається за 5-6 років. При цьому у бюджети всіх рівнів буде щорічно надходити в межах не меньше ніж — 36 млн. гривень.

  Reply to this comment

Add a Comment

Your data will be safe! Your e-mail address will not be published. Also other data will not be shared with third person.
All fields are required.