Бюджетники дочекалися прибавки

Апрель 07 15:00 2011

Із 1 квітня цього року посадовий оклад працівника І тарифного розряду Єдиної тарифної сітки установ, закладів та організацій окремих галузей бюджетної сфери підвищується з 613 до 625 гривень.
Для працівників, у яких посадові оклади менші, ніж розмір мінімальної заробітної плати, посадові оклади (тарифні ставки) у штатних розписах установлюються на рівні мінімальної заробітної плати. Для інших працівників вони не змінюються. Заробітна плата працівників, визначена з урахуванням цих посадових окладів, індексується відповідно до Закону України «Про індексацію грошових доходів населення».
Керівники установ, закладів та організацій бюджетної сфери повинні забезпечити диференціацію заробітної плати працівників, для яких визначені однакові посадові оклади, за рахунок встановлення доплат, надбавок і премій.
Про це повідомила газеті начальник управління праці та соціального захисту населення Рівненського міськвиконкому Віра МЕЛЬНИК.

Репліка з приводу
Зарплати – на гріш, а ціни – на гривню

Як завжди у нас буває, підвищення зарплат і пенсій поглинуло підвищення цін. Останнім часом зростання цін стало суттєво випереджати збільшення зарплат і пенсій. У березні аналітики зафіксували найбільше зростання ціни на овочі та фрукти – до 43 відсотків. Рекорди побила ціна на звичайну білокачанну капусту, кілограм якої нині коштує від 12 до 15 гривень. До такої позначки підскочила й ціна на яблука. На цьому фоні прогноз Мінекономіки про рівень інфляції 11,1 відсотка виглядає щонайменше дивно.
Валентина ПОГОНСЬКА

write a comment

0 Comments

No Comments Yet!

You can be the one to start a conversation.

Add a Comment

Your data will be safe! Your e-mail address will not be published. Also other data will not be shared with third person.
All fields are required.