Мати продала сина за сорок тисяч доларів

Март 31 07:07 2011

Цій матері-повії двадцять два роки, а її маленькому синочкові дев’ять місяців. Матуся вирішила збагатитись, продавши дитя невідомим людям за 40 тисяч доларів.
Чоловік і жінка вдавали подружжя. Вони торгувалися, проте продавчиня живого товару не уступила ні цента. Погодилася лише отримати кошти гривнями за комерційним курсом. Що буде з дитиною, жінку та її подругу,котра прийшла, щоб підтримати горе-мамашу під час оборудки, цікавило не надто. А якби дитину придбали, щоб вбити і пустити на органи?
– Успішну «закупку» дитини провели оперативники міського відділу міліції, – розповів представникам ЗМІ Олег Сало, начальник УМВС Рівненщини. – Вживані банкноти – триста двадцять тисяч гривень, отримані для оборудки, – помітили, загорнули в пакет і принесли до кімнати готелю, в якій на приховану камеру знімали оперативне відео. Поки «чоловік» і «дружина» ретельно оглядали живий товар, мати, яку все одно мали ось-ось позбавити батьківських прав за неналежний догляд за немовлям, холоднокровно рахувала гроші. Похапцем чмокнула в лобик дитину й розвернулась, щоб піти. Аж тут на її зап’ястках брязнули кайданки.
Тепер малий у добрих руках: про нього дбають медики обласної дитячої лікарні. А матір’ю-зозулею та її подругою-співучасницею опікуються слідчі та наглядачі ізолятора тимчасового тримання. До суду. Покарання за торгівлю людьми в Україні суворе: обом світить «небо в клітинку» на строк від восьми до п’ятнадцяти років.
Сергій СНІСАРЕНКО

write a comment

0 Comments

No Comments Yet!

You can be the one to start a conversation.

Add a Comment

Your data will be safe! Your e-mail address will not be published. Also other data will not be shared with third person.
All fields are required.