Триває прийом робіт на конкурс «20 років разом – я і моя країна»

Март 30 08:29 2011

фото: zaxid.net

Дорогі передплатники, читачі тижневика «Сім днів». До 20-ї річниці незалежності редакція нашого видання проводить конкурс на кращу публікацію, тема якої звучить так: «20 років разом – я і моя країна».
Якими були ці два десятиліття незалежності у вашій чи вашої родини долі, в історії вашого колективу, рідного міста? Як відчуваєте ви особисту причетність до становлення незалежності своєї держави, до тих перетворень, які відбувалися з 1991 року в нашому рідному місті? Про все це пишіть у прозі та віршах у різних жанрах і надсилайте до редакції нашої газети.
У редакції тижневика «Сім днів» створено конкурсну комісію, яка оцінить усі отримані й опубліковані в газеті твори і визначить п’ять переможців, котрі будуть відзначені грошовими винагородами: за перше місце – 300 гривень, за друге – 250, третє – 200, четверте – 150, п’яте – 100. Отже, беріть участь у конкурсі й перемагайте!
Матеріали на конкурс надсилайте до 1 серпня цього року.
Редакційна колегія

write a comment

1 Comment

  1. Март 30, 09:12 #1 Tolik

    300 грн? я свої матеріали принесу, а ви їх вкрадете? я вже так писав наукові роботи. Знову збір матеріалів, а людей як завжди використають.
    Ганьба!

    Reply to this comment

Add a Comment

Your data will be safe! Your e-mail address will not be published. Also other data will not be shared with third person.
All fields are required.