Гуртожиток вартістю одна гривня шість копійок знайшовся в Рівному

Март 30 13:19 2011

Таку будівлю виявили ревізори КРУ у центрі Рівного. Звісно ж нині нікого не здивуєш тим, що будь-яку дрібничку можна придбати у відповідних магазинчиках чи в інтернеті за одну гривню. Але, щоб одноповерхова цегляна будівля гуртожитку в центрі Рівного коштувала стільки ж, неабияк здивувало ревізорів КРУ в Рівненській області.
У ході проведення планової ревізії фінансово-господарської діяльності державного підприємства «Проектно-вишукувальний інститут «Рівнедіпроводгосп» ревізори зафіксували, що на балансі інституту обліковувався гуртожиток, розміщений на вул. Драгоманова, 21-в. Його вартість становить одну гривню й шість копійок. Порушуючи вимоги відповідної постанови Кабміну, бухгалтерія установи впродовж шістнадцяти попередніх років не проводила індексації вартості гуртожитку. Під час ревізії проведено індексацію гуртожитку та збільшено його вартість на 560 тисяч гривень.
Ревізія виявила й інші порушення. Зокрема, без застосування тендерних процедур у вересні 2008 року державне підприємство придбало автомобіль УАЗ 63-337 «Limited» вартістю 112,9 тисяч гривень.
Загалом планова ревізія КРУ в Рівненській області виявила у фінансово-господарській діяльності ДП «Проектно-вишукувальний інститут «Рівнедіпроводгосп» порушень на 757 тисяч гривень. Розбиратися з цим усім буде прокуратура.
Любов КЛЕКОТКА

write a comment

0 Comments

No Comments Yet!

You can be the one to start a conversation.

Add a Comment

Your data will be safe! Your e-mail address will not be published. Also other data will not be shared with third person.
All fields are required.