60 безробітних одержать сезонну роботу

Март 29 06:37 2011

Лісівники Костопільщини активно готуються до посадки молодого лісу. До цих робіт навесні вони залучають працівників з догляду за лісовими культурами на сезонні роботи, як правило, за направленням служби зайнятості. Перед працевлаштуванням ці працівники проходять короткотермінове підвищення кваліфікації з курсу «Посадка лісових культур та догляд за ними».
Цього року до центру зайнятості звернулися представники державного підприємства «Костопільський лісгосп» та ДП «Костопільський держспецлісгосп» з проханням підібрати відповідні кадри. Попередні домовленості щодо прийому на роботу працівників із догляду за лісовими культурами є також із ДП «Клеванський лісгосп», приватними підприємцями М. Степанюком та А. Яковчук. Ці роботодавці приймуть на сезонні роботи близько 60 осіб. Фахівці центру зайнятості вже визначили претендентів на робочі місця, нині вони освоюють курс «Посадка лісових культур та догляд за ними» в Рівненському центрі професійно-технічної освіти державної служби зайнятості.

write a comment

1 Comment

  1. Ноябрь 28, 13:20 #1 Andrej

    Терміново потрібна робота

    Reply to this comment

Add a Comment

Your data will be safe! Your e-mail address will not be published. Also other data will not be shared with third person.
All fields are required.