Продовжуємо публікувати відповіді міського голови Володимира Хомка на запитання рівнян у рамках колективного інтерв’ю з ним читачів газети «7 днів».

Март 29 07:49 2011

Володимир Хомко

Чи можлива велосипедна альтернатива?
Олексій ПОГРАНИЧНИЙ: «Чи підтримуєте ви проект велосипедної доріжки від мікрорайону Ювілейний до Північного і мототреку? І чи нема в планах міської влади будівництва дороги, яка об’єднала б вулицю Дворецьку з об’їзною дорогою на Острог?»

– Підтримую однозначно. На жаль, запропонований вами маршрут навряд чи вдасться втілити в життя через брак коштів, бо ви замахнулися на великий маршрут. Дам доручення, щоб продумали відповідний маршрут — можливо, в районі парку «Ювілейний». А стосовно дороги питання вирішити неможливо через складність процедури відведення земельної ділянки, адже земля там не належить місту.
Гуртожиток залишиться гуртожитком
Лариса ЮТОВЕЦь і Оксана НЕЗДАР: «Чи можливо приватизувати кімнати в гуртожитку, що на вул.. Крушельницької, 39 і чому цей гуртожиток відносять до маневрового фонду, якщо він насправді таких функцій не виконує півтора десятка років? Чи можна сподіватися, що на першому поверсі гуртожитку відремонтують сантехніку, яка вийшла з ладу і створює аварійні ситуації?»
– Щодо ремонту, то це можна вирішити. А щодо можливості приватизації маневрового фонду, то цей будинок єдиний, який реально існує в розпорядженні міської влади для відселення людей з аварійних будинків, на період проведення ремонтів житлових будинків тощо. Тому так воно і залишиться. Згідно з законом цей фонд відноситься до спеціалізованих житлових приміщень, на які не поширюється дія Закону України «Про забезпечення реалізації житлових прав мешканців гуртожитків», отож мешканці гуртожитку на вулиці Крушельницької, 39 не мають права приватизувати займані ними кімнати.
Підземний перехід біля радіозаводу – другий на черзі
Олена МІШУКОВА пенсіонерка з вулиці Київської, 44: «Чи буде влаштована цього року зупинка громадського транспорту навпроти кафе «Мономах» на вулиці Галицького? І чи є в планах міської влади ремонт підземного переходу біля радіозаводу, бо сходи там такі, що ходити неможливо».
– Зупинку облаштують найближчим часом. Я вже дав відповідні доручення. Ремонт переходу на Галицького також є в планах. Свого часу ми відремонтували переходи на проспекті Миру, вулиці Дубенській, на розі Черняка і вулиці Дундича. Наступний у планах – перехід на Ювілейному, за ним – на Данила Галицького.
Якщо мешканці згодні розділити витрати, влада допоможе
Людмила ГРЕЧИШНІКОВА, пенсіонерка: «Мешканці нашого будинку №45 на вул. Гагаріна хочуть знати, чи поставлять у нас цього року лічильник на тепло».
– Встановити лічильник виключно за бюджетні кошти наразі неможливо. Але ми готові виконати ці роботи, якщо мешканці не проти співфінансування такого проекту.
Тролейбусний маршрут до кладовища
Іван ІВАНОВ, ветеран: «Чи можна відновити автобусні маршрути №2 та № 16 (Вербова – Енергетиків). Раніше перед виборами нам завжди обіцяли продовжити тролейбусний маршрут до кладовища, чи судилося нам цього дочекатися?»
– На тих маршрутах, про які згадує Іван Іванов, раніше працювали великомісткі автобуси, які вже вийшли з ладу, та й саме державне підприємство, яке займалося автобусними перевезеннями, ліквідовано. Маршрути, альтернативні названим, є, але на них працюють приватні перевізники, тому й виникли ускладнення в соціальному обслуговуванні пільговиків. Хоча в більших автобусах – «Іван», «Богдан», «Еталон» передбачено по чотири пільгових місця для пенсіонерів, а в «Мерседесах» — по два.
Щодо тролейбусів. Є два маршрути в Рівному, де можна було б використати тролейбуси з акумуляторами, які можуть проїжджати до 50 кілометрів без контакту з лініями електропередач. Цього року «Богдан» мав розпочати випуск таких тролейбусів. Але через кризу цю роботу відклали. Як тільки буде випущена перша партія цих тролейбусів у Луцьку, ми закупимо кілька таких машин для продовження тролейбусних маршрутів до кладовища і по вулиці Волинської дивізії. У мене була про це особиста домовленість із директором заводу.
Доки сутужно з грошима, будемо їздити на б/в
Неоніла МАРЧУК, продавець: «Чому з такими великими інтервалами ходять тролейбуси №№ 1 і 7 та чому так рідко поповнюється тролейбусний парк міста, он уже стало струмом бити людей у тролейбусах?»
– Найближчим часом ми навряд чи зможемо поповнювати тролейбусний парк новими тролейбусами, адже така нова машина коштує близько 2 мільйонів гривень. У бюджеті просто немає таких коштів. А державна програма «Тролейбус», на жаль, не фінансується. Тому ми прийняли рішення купувати чеські тролейбуси, які були в користуванні. Вони непогані за якістю і можуть безпечно експлуатуватися ще років двадцять.
Нема послуг – нема плати
Галина ФЕДОРОВИЧ, пенсіонерка з вулиці Льонокомбінатівської: «Чому ми платимо квартплату з розрахунку за квадратні метри, адже в неї включена вартість робіт з прибирання дворів, ремонту, освітлення, а цих послуг ми чи не отримуємо взагалі, чи, коли отримуємо, то неякісні. Чого ж маємо за них платити? От торік у нашому будинку ремонтували дах, але на сходові клітини досі протікає вода з даху, коли тане сніг чи йде дощ.
Крім того, хотіла б поцікавитися, чому більше не виплачують гроші вкладникам Ощадного банку СРСР? І чому є несправедливість при нарахуванні та виплаті пенсій, коли народні депутати за два роки в парламенті заробляють собі більшу пенсію, ніж людина, яка 30 років працювала на виробництві».

– Щодо пенсій і виплат Ощадбанку відповіді не дам, бо ці питання поза моєю компетенцією. Щодо квартплати, то вона нараховується відповідно до існуючих законодавчих актів. Але безумовним є те, що ті послуги, які не надаються, не повинні оплачуватися. Водночас, найоптимальнішим виходом із цієї ситуації є створення ОСББ.
Автомобілі й собаки повинні знати своє місце
Любов МАЛАХОВА (Шухевича, 2): «Обурює те, що автомобілі паркують на тротуарах і знищують зелені зони. Треба з цим щось робити. Так само дошкуляють і бездомні собаки, які всюди гадять, лякають дітей, що страшно їх випустити погуляти у двір самих.
– Щодо автомобілів, то я теж цим фактом обурююсь. Але потрібні зміни в законодавстві, щоб із цим боротися, бо парковка на тротуарі нині законом не заборонена, то вимагати з водіїв?
А собачу проблему ми вже почали вирішувати. В цьому році на створення собачого притулку передбачено 200 тисяч гривень з бюджету і вже виділена земля під спеціальний притулок для бездомних собак.
Записувала Людмила МОШНЯГА

.

write a comment

0 Comments

No Comments Yet!

You can be the one to start a conversation.

Add a Comment

Your data will be safe! Your e-mail address will not be published. Also other data will not be shared with third person.
All fields are required.