Щоб швидка їздила швидко

Март 28 08:57 2011

Якщо людині зле, вона набирає номер 103, не замислюючись, у скільки обходиться виклик швидкої допомоги для міського бюджету. Торік у Рівному зафіксовано 67065 викликів швидкої. Середня вартість кожного – 229,12 гривні. Але коли рятується людське життя, економити не доводиться.

Отож головний лікар швидкої медичної допомоги Валерій Ковальчук на засіданні виконкому звернув увагу на перспективи розвитку служби. Автомобілі швидкої повинні двічі на рік – навесні і восени – проходити технічний огляд, а це потребує 112 тисяч гривень. Треба закупити на зимовий період 22 автомобільні шини. На листопад заплановано придбання двох нових автомобілів. Головний лікар просив цю покупку перенести на вересень, відповідно перекинувши кошти на цей період. Ще 5 тисяч гривень станції швидкої допомоги потрібно для ремонту комп’ютерів.
Новиною для міського голови та начальника управління житлово-комунального господарства Івана Геми стало повідомлення, що шість-сім днів на місяць не працює світлофор на виїзді з вулиці Котляревського на вулицю Чорновола. Як за таких обставин швидка може їздити швидко? Володимир Хомко вирішив розібратися в цьому особисто, а все, що просив головний лікар швидкої, пообіцяв дати.
Валентина ПОГОНСЬКА

write a comment

0 Comments

No Comments Yet!

You can be the one to start a conversation.

Add a Comment

Your data will be safe! Your e-mail address will not be published. Also other data will not be shared with third person.
All fields are required.