Міська рада висловлює співчуття рідним і близьким Аркадія Абушевича

Март 28 14:16 2011

Рівненська міська рада, її виконавчий комітет і міський голова Володимир Хомко висловлюють щирі співчуття близьким і рідним та поділяють сум з приводу тяжкої втрати – смерті голови Організації ветеранів України м. Рівного Аркадія Елійовича Абушевича.
Аркадій Елійович Абушевич очолював Рівненську міську раду Організації ветеранів України з 2002 року. Свою діяльність спрямовував на відстоювання та захист прав ветеранів, сприяв розвитку волонтерського руху, створенню ветеранських аптек, поліпшенню умов лікування, оздоровлення та обслуговування людей похилого віку. Брав активну участь у героїко-патріотичному вихованні молоді на кращих традиціях старших поколінь, культурного і духовного надбання, поваги до батьків, збереження спадкоємності поколінь, турбувався про збереження пам’ятників і меморіалів захисникам Вітчизни.
За активну громадську діяльність Аркадій Елійович у 2007 році отримав Почесну Грамоту Кабінету Міністрів України, був нагороджений Почесною Грамотою голови Рівненської обласної державної адміністрації за активну участь у громадському і політичному житті міста та з нагоди 20-ї річниці створення організації.
Аркадій Абушевич користувався заслуженим авторитетом і повагою серед колег. Був вимогливим керівником ветеранської організації, наполегливою, чуйною, доброзичливою людиною. Світла йому пам’ять.

write a comment

0 Comments

No Comments Yet!

You can be the one to start a conversation.

Add a Comment

Your data will be safe! Your e-mail address will not be published. Also other data will not be shared with third person.
All fields are required.