Ой, що було!

Март 21 09:49 2011

Танці до упаду – зазвичай так кажуть, якщо було весело і все вдалося. На творчому вечорі-звіті кафедри хореографії, який викладачі і студенти приурочили до 20-річчя художньо-педагогічного факультету РДГУ, саме так і було – весело, цікаво, захоплююче, і все вдалося.
Кафедра хореографії представила на цьому вечорі, що відбувся в обласному музично-драматичному театрі, танцювальне мистецтво в усьому його різнобарв’ї та різноплановості. Тут був балет, були класичні бальні, народні та сучасні танці на всі смаки і темпераменти. Танцювальні колективи РДГУ – бального танцю «Сяйво», народного танцю «Візерунки», сучасної хореографії «Неоданс» і класичного танцю «Хореографічні мініатюри» показали практично професійний рівень виконання.
Понад два десятки вишуканих і відточених до найменшої дрібниці хореографічних композицій зривали не просто оплески, а овації вдячної публіки. Важко виділити з цього вінка танцювальних композицій кращі, та, на мою суб’єктивну думку, особливо вдалися балетні номери – варіації з балету «Есмеральда», дует і «Сігділья» з «Дон Кіхота». Звичайно, порівнювати їх із танцювальними номерами інших епох та стилів було б неправильно. Це все одно що порівнювати лососеву ікру з кабачковою. Смачна одна й інша, але ж смаки різні. Отже, крім балетних номерів мені й тим глядачам, з якими я обмінялася думками після концерту, особливо «посмакували» «Полька-полісянка», «Татарочка» і «Кадриль на табуретках» народників, бальні композиції «Пожартуємо» і «Попурі» та сучасні хореографічні номери «Ні кроку назад» і «Браво, Бродвей».
А загалом важко виділити щось окреме, бо вдалося все. Отже, висновок напрошується такий: Рівне має хорошу хореографічну школу, завідувач кафедри хореографії Володимир Годовський дібрав на своїй кафедрі гарний викладацький склад, який вміє навчити танцювати і поставити гарні танці. Залишається єдина не залежна від викладачів обставина: щоб українцям за нинішнього нашого життя не розхотілося танцювати.
Людмила МОШНЯГА

write a comment

1 Comment

  1. Март 28, 07:21 #1 Sunshine

    Скажіть, а можна писати заголовки, які про щось говорять? Стаття ж то нормальна, але з тким заголовком і зпаходити на неї не хочеться

    Reply to this comment

Add a Comment

Your data will be safe! Your e-mail address will not be published. Also other data will not be shared with third person.
All fields are required.