Завтрашні капіталісти сьогодні подають бізнес-ідеї

Март 21 13:42 2011

З ініціативи профільної школи бізнесу Рівненського палацу дітей і молоді, за підтримки громадської організації «Сприяння позашкільній освіті та соціальному захисту дітей і молоді ПДМ», управлінь освіти та економіки міста, Національного університету «Острозька академія», НУВГП, АТ «УкрСіббанк», ТзОВ «Хлібодар» відбувся третій загальноміський фестиваль-конкурс з економіки «Мої знання сьогодні – мій капітал завтра!» серед учнів старших класів загальноосвітніх закладів.

Організатори конкурсу мали на меті досягти інтеграції економічного і соціального мислення серед школярів у форматі аналізу і синтезу; поглиблення теоретичних знань і практичних навичок підлітків у галузі економіки та соціальної політики; виявити здібних майбутніх економістів. І це їм вдалося.
За результатами трьох етапів конкурсу всіх учасників нагородили дипломами, переможців – цінними подарунками. Їх отримали 30 старшокласників. Авторів цікавих бізнес-ідей, інших творчих завдань запросили на передачу «Підемо разом». А одну з переможниць – Катерину Лаппо з першої школи – включили до команди-учасника Відкритого міжнародного економічного фестивалю для молоді «Сходи до успіху-2011», який відбудеться в Мінську.
Валентина ПОГОНСЬКА

write a comment

0 Comments

No Comments Yet!

You can be the one to start a conversation.

Add a Comment

Your data will be safe! Your e-mail address will not be published. Also other data will not be shared with third person.
All fields are required.