Візьміть кредит, а ми вам повернемо відсотки

Март 21 08:15 2011

Візьміть кредит, а ми вам повернемо відсотки
До уваги суб’єктів підприємницької діяльності. Управління економіки міста проводить конкурс на відбір інвестиційних проектів, які передбачають залучення коштів місцевого бюджету на відшкодування плати за користування кредитами банків. Заявки на участь у конкурсі приймаються до 1 квітня 2011 року.
Ознайомитися з умовами конкурсного відбору інвестиційних проектів суб’єктів малого та середнього підприємництва міста, які передбачають залучення коштів місцевого бюджету для відшкодування плати за користування позичками (у тому числі фінансовими кредитами) банків та інших вітчизняних і зарубіжних фінансових установ (рішення виконавчого комітету міської ради від 13 липня 2010 року № 117) можна на офіційних сайтах виконавчого комітету Рівненської міської ради (www.citi-adm.rv.ua) та управління економіки міста (www.economy.rv.ua).
Детальну інформацію щодо умов участі у конкурсі можна отримати за адресою: м. Рівне, вул. Поштова, 2, каб. 1, або за тел. 22-42-18.
Микола КИРЕЯ,
начальник управління економіки міста

  Article "tagged" as:
  Categories:
write a comment

0 Comments

No Comments Yet!

You can be the one to start a conversation.

Add a Comment

Your data will be safe! Your e-mail address will not be published. Also other data will not be shared with third person.
All fields are required.