Без рознарядки не прийшли

Март 18 08:02 2011

Літературно-мистецький вечір «На вічнім шляху до Шевченка» у Рівненському музично-драматичному театрі був навіть цікавішим і змістовнішим, ніж у попередні роки. Дванадцять найкращих творчих колективів з усієї області, поети і письменники, професійні читці та аматори прославляли своїм натхненням шевченкове слово. Прикро лише, на цьому наголосив директор театру Володимир Петрів, що вечір відбувся при майже порожньому залі. На початку дійства глядачі заповнили не більш як чверть глядацьких місць.
– Прийшли ті, хто відчуває потребу в спілкуванні щодо творчості Шевченка, – ділиться висновками Володимир Юліанович. – Виходить, щось не спрацювало під час підготовки урочистостей, за яку відповідало обласне управління культури. Я знаю, що багато студентів і просвітян пропустили цей вечір через те, що не мали запрошень до театру або просто не побачили афіші. Та все одно вважаю, що не треба «заганяти» до театру глядача за списками чи рознарядками. Краще наступного разу завчасно потурбуватися про рекламу.
Сергій СНІСАРЕНКО

write a comment

0 Comments

No Comments Yet!

You can be the one to start a conversation.

Add a Comment

Your data will be safe! Your e-mail address will not be published. Also other data will not be shared with third person.
All fields are required.