“УДАР Віталія Кличка» – партія відповідальних людей

Март 03 09:05 2011

Віктор Вівсянник

Віктор Вівсянник: виборці підтримали нові політсили, бо їм набридли балакуни

Відразу після місцевих виборів політичні оглядачі нашої області одноголосно визнали неочікуваним проходження представників партії «УДАР Віталія Кличка» до місцевих рад. Воно й не дивно – сила, яка вголос заявила про своє існування в нашій області лише за півроку до виборів, змогла не лише подолати прохідний бар’єр, але й показати пристойний результат. Тож про феномен УДАРу нашому тижневику розповів голова Рівненської міської організації цієї політсили, депутат міськради, заступник начальника управління архітектури Рівненського міськвиконкому Віктор Вівсянник.

– Пане Вікторе, як ви вважаєте, в чому секрет такого успіху партії?
– Як на мене, то ніяких сенсацій на місцевих виборах не відбулося. Рівнянам, вочевидь, набридли балакуни зі «старих» партій, які впродовж останніх 20 років більше обіцяли, аніж робили. Тому виборці підтримали нові політсили, такі як УДАР, Фронт Змін чи ВПС, які послідовно підтверджують своїми діями обіцянки, дані перед виборами. Не буду лукавити: чималою мірою нашим успіхом ми завдячуємо лідерові партії – Віталієві Кличку. Завдяки його популярності та відкритості рівняни повірили й нам. Тому вважаю отриманий на виборах результат авансом за майбутню роботу. Слід згадати, що й ми не сиділи без діла. Під час виборів і після них рівняни бачили, що наша політсила послідовно відстоює положення, задекларовані у програмі партії. Зокрема ми провели низку круглих столів із питань реформування ЖКГ, відкриваємо мережу громадських приймалень для роботи з виборцями. Тож, гадаю, результат, який ми отримали, повинні не лише зберегти, а й примножити.
– У Рівненській міськраді представлені різні партії. Чи комфортно вам працюється?
– Скажу відверто, рада мене дещо розчарувала. Йдучи на вибори, ми були переконані, що місцеві ради мають вирішувати переважно комунальні й господарські питання. Однак уже перші засідання продемонстрували певну заполітизованість міської ради. Це неправильно. Адже політичні звернення, заяви можуть звучати на рівні Верховної, чи максимум обласної рад. Але не в міській. Погодьтесь, людям, у яких прорвало каналізацію чи протікає дах у будинку, байдуже, яка політсила їм допоможе. Для них головне, щоб дах був відремонтований. Думаю, це головне завдання міськради – забезпечити комфортне життя громаді міста незалежно від того, за кого ця громада голосує. Сподіваюся, політики в міськраді із часом стане менше. Як кажуть, «притремося», спрацюємося.
– Ви згадували про громадську приймальню. Із якими проблемами звертаються до неї люди?
– Практично відразу після виборів я відкрив громадську приймальню, в якій я чи мої помічники щоденно приймаємо людей. Хотів би зауважити, що звернень – чимало. Нарікають рівняни на якість доріг, на рівень медичного обслуговування. Найбільше скарг – на роботу жеків. Це пов’язано з тим, що наша політсила задекларувала підтримку рівнян у створенні ОСББ, як альтернативи жекам. Ми, звичайно, як можемо допомагаємо. Направляємо відповідні запити, роз’яснюємо права громадян та обов’язки житлово-експлуатаційних підприємств. Переконаний, що єдиний правильний вихід у боротьбі з цим атавізмом радянської системи – ОСББ.
– Дякую за інтерв’ю.
– Дякую й вам. Принагідно хотів би привітати всіх представниць прекрасної половини людства зі святом 8 Березня. Дорогі жінки! Ваша лагідна турбота завжди надихає нас, чоловіків, на більші досягнення та звершення. Тож нехай у цей весняний день ваша чарівність і врода розквітне в стократ, а любов та увага чоловіків буде супутником у вашому житті на довгії літа.
Розмовляв Сергій МІНІЧ

write a comment

1 Comment

  1. Март 25, 10:55 #1 Вася

    Ну й личко! Саме мсце в Ударі! Такий як ударить!

    Reply to this comment

Add a Comment

Your data will be safe! Your e-mail address will not be published. Also other data will not be shared with third person.
All fields are required.