Василь ВЛАСЕНКО: “Правило справжньої людини — завжди пам’ятати про тих, хто у скруті”

Март 03 10:14 2011

Василь Власенко: потрібно використати всі шанси на добрі справи

Таке неписане кредо міського депутата, директора Рівненської філії ПриватБанку Василя Власенка. Цим золотим правилом свого керівника послуговується й очолюваний ним колектив.
Щирих прихильників і вдячних людей у Рівненсь¬кої філії ПриватБанку щороку більшає. Адже діяльність на депутатській ниві та керівництво великою банківською установою передбачає увагу i до різно¬планової спонсорської та благодійницької діяльності.
На жаль, у суспільстві нашому багато хто і що, не отримуючи достатнього фінансування держави, тримається на благодійництві. Дитячі сирітські установи і діти в них, лікарні і хворі в них, одинокі старики, яким годі прожити на їхні мізерні пенсії, інваліди, творчі колективи і спортивні команди – за цими і багатьма іншими адресами людям потрібна допомога для того, аби пролікуватись, прогодуватись, мати змогу розвинути свої таланти і здібності, зрештою – прожити. З розумінням цього Василь Власенко, постійно займається благодійництвом. Під опікою філії – Рівненський дитбудинок, ветеранські організації та окремі пенсіонери. На рахунку її добрих справ – допомога закладам освіти в комп’ютеризації і забезпеченні навчальних програм, внески на будівництво церков, підтримка творчих колективів, зокрема придбання для них музичних інструментів. Список таких благих справ збільшується в міру того, як розвивається й міцніє сам ПриватБанк.
Більш як 200 пенсіонерів-рівнян взяли участь у регіональному етапі конкурсу «Творіть із задоволенням!», який проводився ПриватБанком на честь Міжнародного дня людей похилого віку. Неймовірну майстерність, винахідливість і творчі здібності продемонструвало старше покоління наших земляків. Конкурс «Творіть із задоволенням!» виявився цікавим для всіх, хто не втратив відчуття прекрасного, був готовий ділитися своїм позитивним зарядом із оточуючими і показати молоді приклад того, як можна свій світ зробити яскравішим і гарнішим. На два осінні місяці 30 відділень Рівненської філії ПриватБанку перетворилися на справжні галереї народної творчості. Їхні старанність і майстерність гідно оцінили відвідувачі і клієнти ПриватБанку, котрі в ці дні отримали унікальну можливість доторкнутися до прекрасного, помилуватися творчістю і висловити свої симпатії, проголосувавши за ту чи іншу роботу. На знак вдячності ПриватБанк нагородив авторів найкращих робіт грошовими преміями.
Так само щиро радіють турботі Василя Власенка і очолюваного ним колективу маленькі вихованці Рівненського спеціального дошкільного дитячого будинку, над яким буквально з часу свого заснування постійно шефствує Рівненська філія ПриватБанку. Щороку в день святого Миколая маленькі вихованці дарують шефам чудове театралізоване дійство. Допомагає банківська установа закладу і фінансово. Так, у рамках банківської благодійної програми “Допомагати просто” до підтримки дитячого будинку долучаються працівники і клієнти банку. Вони мають можливість через мережу банкоматів міста та області чи через каси банку здійснити благодійні пожертвування на користь дитячого будинку.
Благодійництво за сприяння міського депутата було протягом останнього року, як ніколи, різноманітним і різноадресним. Підтримано творчі колективи Рівненського палацу дітей та молоді, загальноосвітні заклади міста. Придбано чимало комп’ютерної техніки для навчальних закладів та лікарень. Не залишились без уваги громадські та благодійні організації міста, професійні об’єднання та ветеранські спілки. Загалом це – сотні злободенних питань вже вирішені завдяки своєчасній турботі. Це й не дивно, адже один з основних принципів Василя Власенка – навіть найменший шанс для добрих справ слід використати.
Артем КОВАЛЕНКО

write a comment

0 Comments

No Comments Yet!

You can be the one to start a conversation.

Add a Comment

Your data will be safe! Your e-mail address will not be published. Also other data will not be shared with third person.
All fields are required.